top of page
Адсорбційні осушувачі стисненого повітря B-DRY серія
Промислові адсорбційні осушувачі стисненого повітря з холодною регенерацією

Адсорбційні осушувачі В-DRY призначені для безперервного відділення водяної пари зі стисненого повітря, тим самим знижуючи точку роси під тиском.

Осушувач серії В-DRY та F-DRY складається з двох колон, наповнених адсорбентом, верхнього та нижнього блоку управління, контролера з LCD дисплеєм, манометрів, що підтримує конструкції та фільтрів.
Адсорбція відбувається під тиском у першій колоні, у той час як у другій колоні насичений вологою адсорбент регенерується за допомогою частини вже висушеного стисненого повітря при тиску навколишнього середовища.
Коли перша колона насичена до певного рівня, відбувається перемикання колон, процес адсорбції триває в другій колоні без падіння тиску на виході з осушувача.
Регенерація насиченого адсорбенту відбувається тому, що невелика частина сухого стисненого повітря розширюється і при розширенні стає дуже сухою.
Цю частину дуже сухого розширеного повітря, також звану "продувкою", потім подають через насичену колону адсорбенту у зворотному напрямку потоку повітря, щоб видалити ввімкнені молекули води і вивести їх назад в навколишнє середовище.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
bottom of page