top of page

Адсорбційні осушувачі для безмасляних поршневих компресорів PICO-DRY серія

 

Осушувач стисненого повітря для стоматологічного компресора (і не лише)

Розробкою та запуском у виробництво осушувачів Pico-Dry компанія Omega-Air остаточно закрила питання наявності вологи в стиснутому повітрі після невеликих за потужністю безмасляних_cc78193d5-5.

Проблема подготовки, осушки и очистки  сжатого воздуха для стоматологических клиник (зубопротезных кабинетов), покрасочных камер и участков лакировки, для бесперебойной работы ручного пневмоинструмента, других не указанных _cc781905-5cde- 3194-bb3b-136bad5cf58d_областей застосування, закривається установкою між головкою нагнітання компресора та ресивером адсорбційного осушувача з холодною регенерацією Pico-Dry.

Проконсультуємо, підберемо, поставимо. Телефонуйте!

PICO-DRY1.jpg
PICO-DRY2.jpg

Адсорбція відбувається під тиском у нижній частині колони. Під час зупинки компресора через колону проходить розширене сухе повітря з верхньої частини, регенеруючи адсорбент. Осушувач оснащений доохолоджувачем та фільтром. Точка роси повітря під тиском після осушувача дорівнюватиме від -25 °C до -40 °C, що забезпечує потрібні класи чистоти, а значить безперебійну роботу обладнання. Випробувана надійна конструкція гарантує швидку установку та просте сервісне обслуговування.

Pico-Dry Якість за доступною ціною!

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
bottom of page