top of page
иа

Мембранні осушувачі

Осушувачі мембранного типу складаються з пучків синтетичних волокон, що мають малу товщину і порожнистих усередині. Стиснене повітря проходить по порожнині волокна, у той час як волога витісняється через їх стінки назовні і здувається частиною вже осушеного повітря, що подається у зворотному напрямку в атмосферу.

Мембранні осушувачі стисненого повітря працюють без використання електроенергії і тому їх, можливо, використовувати у вибухонебезпечних середовищах, там, де навколишнє атмосферне повітря змішаний з горючими аерозолями, ЛЗР, ГР, пилом і волокнами.

Температура точки роси стисненого повітря під тиском досягається за допомогою мембранного осушувача становить +15; +3; -20; -40 °C і багато в чому залежить від коригувальних факторів: обсягу повітря та робочого тиску.

Використання мембран для осушення повітря під тиском певною мірою обмежує продуктивність обладнання, але водночас робить його придатним до встановлення у найважчих умовах роботи.

Простота конструкції, відсутність необхідності обслуговування (в мембранному осушувачі немає зношуються частин),  легкість установки, повна безшумність і відсутність кородирующих (металевих) частин, все це є безперечною перевагою мембран.

Європейська якість за помірними цінами!

Компанія "Ультрафільтр" поставляє на український ринок якісні комплектуючі блоки підготовки стисненого повітря: процесні, стерильні та типові фільтри, адсорбційні, рефрижераторні та мембранні осушувачі європейського виробника.

Рабочее давление                     0 до 12 бар

Производительность                3 до 180 Нм3/час

Точка росы                                   +15, +3, -20, -40 °C

Темп. диапазон                           1,5 до 60 °C

Перепад давления, мбар          200

Применение: автомобильная промышленность, индустриальное сушение на местах использования, инструментальный воздух с низкой точкой росы, пневматика, медицинский воздух, аналитическое оборудование, электрические шкафы высокого давления

Please reload

Принцип роботи мембранного осушувача стисненого повітря

Принцип работы мембранного осушителя сжатого воздуха
bottom of page