top of page

Захисні фільтри для вакуумних насосів

Дані фільтри спеціально розроблені для захисту вакуумних насосів від попадання в них з боку втягування повітря твердих частинок забруднення, можливих залишків олії та видалення конденсату рідин, оберігаючи тим самим дороге обладнання від передчасного зносу. Міцний алюмінієвий корпус, високоефективні та недорогі елементи, що фільтрують, простота в обслуговуванні фільтрів для вакуумних насосів стануть довгою і надійною гарантією якості вашої продукції.

 

Ціна захисного фільтра залежить від його пропускної спроможності та головним критерієм для його підбору є продуктивність вашого насоса.

Підприємство "Ультрафільтр" поставляє на український ринок якісні комплектуючі блоки підготовки стиснутого повітря: процесні, стерильні та типові фільтри, адсорбційні, рефрижераторні та мембранні осушувачі Словенія.

Отримати докладнішу консультацію та купити сепаратори магістралі стисненого повітря можна звернувшись до нашого фахівця.

фвн
Європейська якість за помірними цінами!

Підприємство "Ультрафільтр" поставляє на український ринок якісні комплектуючі блоки підготовки стисненого повітря: процесні, стерильні та типові фільтри, адсорбційні, рефрижераторні та мембранні осушувачі європейського виробника.

Рабочее давление                     20 - 2000 мбар (Абсолютное)

Производительность                7,5 до 345 Нм3/час

Присоединение                          3/8’’ до 3’’

Темп. диапазон                           1,5 до 65 °C

Применение: фильтр на всасывающую линию вакуумных насосов

Рабочее давление                     20 - 2000 мбар (Абсолютное)

Производительность                7,5 до 787 Нм3/час

Присоединение                          3/8’’ до DN150

Темп. диапазон                           1,5 до 65 °C

Применение: операционные и родильные отделения, стоматология, препарационные и морги, фармацевтика, лаборатории

Please reload

bottom of page